Οδηγοί για τις μεταφορές διανομής (α/γ/δ)

Περιγραφή
Αρμοδιότητες / Κύρια Καθήκοντα
  • Οδήγηση αμαξώματος ανταλλαγής (φορτηγό 12 τόνων) χωρίς ρυμουλκούμενο
  • Εκτέλεση περιηγήσεων παράδοσης στη νότια Γερμανία
  • Ασφαλής εκφόρτωση των επίπλων στο χώρο του πελάτη
  • Ψηφιακή τεκμηρίωση εκφόρτωσης, ειδοποίησης και παρακολούθησης οχημάτων
  • Έλεγχος και συντήρηση του οχήματος

Προσόντα / Απαιτήσεις
  • Εργάζεστε ανεξάρτητα και προσανατολισμένοι στη λύση
  • Εκτός από μια καλή τεχνική κατανόηση, έχετε μια έγκυρη άδεια οδήγησης Κατηγορίας C ή C1E, καθώς και μια κάρτα οδηγού με την εγγραφή 95
  • Σωματικά ανθεκτική
  • Αυτή η δραστηριότητα απαιτεί γνώσεις γερμανικών. Αυτά δεν χρειάζεται να είναι τέλεια
  • Εκτός από τις αμοιβές που σχετίζονται με την απόδοση, αναμένει μια ποικιλία κοινωνικών παροχών

Παροχές απασχόλησης
  • Ελκυστικός μισθός που αποτελείται από στοιχεία μισθού και εξόδων.
  • Προσωπική ανάθεση ενός σύγχρονου φορτηγού
  • Εάν είναι απαραίτητο, διαμονή σε ένα διαμέρισμα εξυπηρέτησης με δίκαιη κατανομή του κόστους.
  • Συνεχής εκπαίδευση σύμφωνα με τον νόμο περί επαγγελματικών προσόντων οδηγού (BKrFQG).
  • Εταιρικό συνταξιοδοτικό καθεστώς, συμπεριλαμβανομένης της επιδότησης του εργοδότη
  • Μια μόνιμη, ασφαλής εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον με καλούς συναδέλφους και μια εκτιμητική εταιρική κουλτούρα
  • Μια ολοκληρωμένη και δομημένη επαγωγή
  • Φιλική και συναδελφική ατμόσφαιρα εργασίας
Επαφή

BTS LOGISITK GMBH

Νόι Στράσε 45

D-73277 Όουεν, Γερμανία

Τηλέφωνο: 07021 870 62

Σαπ: 01761 8070 481

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: Bewerbung@bts-logistik.com

Τρέχουσες κενές θέσεις εργασίας

Αποτελείτε έναν στοιχειώδη σύνδεσμο για την περιοχή μεταφορών μας προς την Ελβετία, τη Μεγάλη Βρετανία καθώς και την Μπενελούξ και φροντίζετε όλες τις λεπτομέρειες για μια ομαλή διαδικασία.

Με το KAMAG Hofwiesel, προμηθεύουν την αποθήκη διανομής με ανταλλακτικά αμαξώματα. Ελίσσεται επιδέξια τα σώματα ανταλλαγής στην κατανεμημένη ράμπα εγκαίρως.

Μαζί με αυτούς τους άλλους αποστολείς 7, θα σχεδιάσετε και θα συντονίσετε μια μεγάλη ποικιλία διαδικασιών εφοδιαστικής. Εργαζόμαστε σε μια διαχειρίσιμη θέση. Γνωρίζεστε μεταξύ σας και η συνεργασία λειτουργεί. Οι πελάτες έχουν αντίστοιχη αξίωση. Ως εκ τούτου, αφιερώνουμε πολύ χρόνο για την εισαγωγή σας έως ότου αποκτήσετε ανεξάρτητα και ανεξάρτητα ένα διασυνοριακό σύστημα εφοδιαστικής, συντονίσετε τις εκδρομές με την παραγωγή των κατασκευαστών και χρησιμοποιήσετε τον στόλο μας ανάλογα.

Αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με αυτήν την προσφορά εργασίας μπορείτε να βρείτε στο αρχείο PDF για λήψη.

Η BTS Logistik GmbH είναι ένας κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών logistics που προσφέρει εξατομικευμένες λύσεις για τους πελάτες της από τη βιομηχανία επίπλων κουζίνας και γραφείου. Το χαρτοφυλάκιο των υπηρεσιών μας εκτείνεται ξεχωριστά, σε συνεννόηση με τους πελάτες μας, από τον προγραμματισμό της παραγωγής, το σχεδιασμό διαδρομών και την εφοδιαστική αποθήκης έως την παράδοση των επίπλων στον τελικό πελάτη. Χρησιμοποιούμε τεχνολογία αιχμής και είμαστε γνωστοί στον κλάδο μας ως ηγέτης καινοτομίας. Ξεκινώντας από τις δύο τοποθεσίες μας στο Owen (Βάδη-Βυρτεμβέργη) και το Melle (Κάτω Σαξονία), εξυπηρετούμε ολόκληρη τη Γερμανία και την Κεντρική Ευρώπη. Το τεχνολογικό μας προβάδισμα μας ξεχωρίζει από άλλους ανταγωνιστές της αγοράς. Ένα πράγμα είναι σαφές - οι δραστηριότητές μας σε ολόκληρη την αλυσίδα διαδικασιών δεν υπάρχουν για δεύτερη φορά. Τα καθήκοντά μας υπερβαίνουν κατά πολύ τη μεταφορά και την παράδοση των επίπλων κουζίνας.

ΘΈΛΕΤΕ ΜΙΑ ΕΠΑΝΆΚΛΗΣΗ;

Ενδιαφέρεστε για αυτή τη θέση εργασίας; Τότε πείτε μας πότε και πού μπορούμε να σας βρούμε και θα σας καλέσουμε αμέσως.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.